Telefon: US Flag +90 548 872 26 70 yada Email Bize Yazın
sydney2

KIBRIS SU ARITMA

73 Kurtuluş Cad. 15 Kasım Sk. Atoll Rezidans K1, D4 – Girne

E: info@kibrissuaritma.com
P: +090 548 872 26 70

berlin1

ZİYARET EDİNİZ

Bizi arayın veya istediğiniz zaman uğrayın, tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.

Hafta içi 08:00 – 17:00 saatleri arasında açığız.

Telefon: US Flag +90 548 872 26 70 yada Email Bize Yazın

Kum Filtrasyon Sistemleri

Aktif Karbon Filtrasyon Sistemleri

Aktif Karbon Filtrasyon Sistemleri alkali suyun elde edilebilmesi için uygulanmakta olan filtre sistemleri arasında bulunan aktif karbon filtresi son derece etkili sonuçları olan bir endüstriyel cihazdır.

 

Aktif karbon su filtre sistemleri suda istenmeyen klor, renk, tat, koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılan su arıtma sistemleridir.

 

Aktif Karbon Filtresi genel olarak suyun organik bileşiklerinden uzaklaştırılması ve uygun hale getirilmesi için kullanılır.

ÜRÜN DETAY AÇIKLAMA

Aktif Karbon Filtrasyon Sistemleri

HydroFilter-C Otomatik Filtreler Aktif karbon filtrasyon sistemi adsorpsiyon özelliği ile, sudaki molekül ve iyonları mineral gözenekleri vasıtası ile iç yüzeylerine doğru çekerek, suyun organik maddelerden arınmış, renksiz, kokusuz ve berrak bir şekilde olmasını sağlar.

Aktif Karbon Filtreleri; insan müdahalesi olmaksızın kendi kendini otomatik geri yıkamaya alır. Aktif Karbon Filtre Sistemleri filtrelerinin otomasyonu genel olarak Fleck, Siata, Autotrol vb. otomasyon valfleri ile sağlanmakta olup, yüksek debilerde PLC pnömatik sistemler alternatif olarak kullanılmaktadır.

Karbon yüzey sudaki atıkları tutarken aynı zamanda arındırma işlemini gerçekleştirir ve daha sonra su dağıtımını yapar. Aynı zamanda sizin müdahalenize ihtiyaç duymaz, otomatik olarak çalışır.Suyun içerisinde yer alan ağır sanayi atıkları, deterjan atıkları, klor ve bileşiklerinin ayrılmasında petrol gibi suyu bozan unsurların tutulmasında aktif karbon sistemleri kullanılmaktadır. Böylece sudaki kötü tat, koku ve renk giderilmektedir.

  •  2 – 7 Bar Çalışma Aralığı
  •  10 Bar Tank Test Basıncı
  •  Max 50 °C Çalışma Sıcaklığı
  •  Sudan Etkilenmeyen FRP veya Boyalı Karbon Çelik Gövde
  •  Üstün Nitelikli Mineraller
  •  Kullanıma Uygun Model
  •  Tam Otomatik Otomasyon Sistemi
  •  İnsan Müdahalesiz Minimum Bakım
Bizimle Sohbet Edin ?