Kompakt Su Arıtma Cihazları

Kompakt Su Arıtma Cihazları

herhangi bir mutfak ortamına zarif bir şekilde uyacak dizaynda oluşturulmuştur. Kompakt Su Arıtma Cihazları sayaç dağıtıcısından suyunuzu filtreler ve arındırır. Size sıcak ya da soğuk su seçimi seçeneği sunar. Çay ve kahve yapmak için size mükemmel bir sıcak su sunar.

 

En yaygın uygulaması endüstriyel kimyasalları, klor, zirai ilaçları, herbisitleri, bulanıklığı, uçucu organik bileşikleri ve musluk suyunuzdaki kötü tat ve koku miktarlarını ve diğer kimyasalları çıkararak yüksek kaliteli içme suyu sağlamaktadır.

Su Arıtma Cihazları Nasıl Çalışır?

Kompakt Su Arıtma Cihazları

pek çok farklı filtre ve ekipmana sahiptir. Bu filtreler suyu süzme ve yabancı maddelerden ayrıştırma işlevini gerine getirmektedir. Özellikle ev tipi su arıtma cihazlarında içme suyu elde etmek amacıyla çok hassas filtreler kullanılmaktadır.

 

Şebeke suyu bu filtrelerden geçerek içerisindeki zararlı maddelerden temizlenir ve sizin kullanımınıza sunulur. Genel olarak su arıtma cihazları 8-10 litrelik bir hazneye sahiptir. Bu hazne arıtılmış suyu depolar ve ihtiyaç olduğunda size sunar. Hazneden eksilen su sistemden tekrar doldurularak devridaim şeklinde su takviyesi yapar.

 

Kompakt Su Arıtma Cihazları artık bir beyaz eşya bakış açısıyla tasarlanmakta ve itici görüntüden uzak dekoratif bir görünümde üretilmektedir. Bu da artık kompakt Su Arıtma Cihazlarının evimizin bir parçası olmaya başladığının bir göstergesidir. Kompakt Su Arıtma Cihazları en basit haliyle bir filtre düzeneğidir.

 

Su bu filtrelerden geçerken her filtrenin kendine has tasarımıyla yabancı maddelerden ayrıştırılır ve bir sonraki filtreye geçer. En son filtrede sudaki en küçük maddeler (bakteri, virüs ve diğer küçük maddeler) bile ayrıştırılarak size tertemiz bir su sunulur.

 

Kompakt Su Arıtma Cihazlarında farklı istek ve amaçlar için pek çok filtre bulunmaktadır.