HAKKIMIZDA

Seymenler Su Arıtma Sistemleri  Kıbrıs da faaliyet göstermekte olup, su arıtma cihazı satışı ve bakımı konusunda pazarda önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. Kalite güvencesini ve teknolojisini marka yatırımları ile sürdüren firmamız, kendi ürünlerini sektörde aranılan ve güvenilen tescilli markaları pazara sunmaktadır. Ayrıca firmamız bütün çalışanlarımız ile birlikte saygı, sevgi ve dürüstlük çerçevesinde tüm müşterilerimize kaliteli satış ve satış sonrası hizmet sunmayı kendine görev olarak belirlemiştir.

Seymenler Su Arıtma olarak sektörde kendi ürünleri ile portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışı ile teknik servis hizmeti ile müşterilerimizin memnuniyeti; bizim için en büyün değerdir. Sadece bölgesel değil ulusal alanda marka sahibi olabilmek, ürün çeşitlerimizi arttırıp herkese ver kesime ulaşmayı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı su arıtma cihazları markası olmak, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Ülkemizde eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlerimize sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak, çalışanları ve hissedarlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

9503676e
hand pouring a glass of water from filter tap, blue background

FAYDALARI

Apartman, daire, konut, villa, site, otel ve fabrikalara
kurulabilen Rainwater Su Sistemleri ile doğalgaz ve
elektrikte %29,5’a varan tasarruf edebilirsiniz.

NEDEN SU ARITMA

Plastik ambalajlardan uzak, şebeke suyunu arıtarak
daima taze ve sağlıklı suya dilediğiniz her an
ulaşmak ve lezzetli su içmek için su arıtma sistemi kullanmalısınız.

SUYU NASIL ARITIR?

Ters osmos işlemi, farklı iyon konsantrasyonuna sahip
olan ve aralarında yarı geçirgen bir membran bulunan
iki çözeltinin iyon konsantrasyonlarının eşitlenmesi
prensibine dayanır.

KURULUM VE UYGULAMA

Rainwater Su Arıtma Sistemleri ile yüksek pH değerine
sahip sağlıklı ve lezzetli suyu
evinizin her noktasına taşıyabiliyoruz.

NEDEN BİZ?

100%
Müşteri Memnuniyeti
200+
Bize Güvenen
10+
Deneyimimiz

Sağlıklı suyunuzu evinizde kendiniz üretebilir, çayınızda, çorbanızda ve meyve, sebze yıkamak için kullanabilirsiniz. Üstelik alkali filtresiyle birlikte 7,7-8,5 pH üretir!